Stiúrthóir Feidhmiúcháin
 

IMG_0075_edited.jpg

Fáilte go Músaem Leanaí Wilmington!
Tar istigh agus gheobhaidh tú áit iontach ina bhfaigheann baill foirne grinn fáilte roimh aíonna a bhfuil fonn orthu do chuairt a dhéanamh taitneamhach. Tá mé ag an Músaem le breis agus ceithre bliana agus táim tiomanta láithreacht an Mhúsaeim sa phobal a leathnú, dlúthnasc a bhunú le lucht tacaíochta an Mhúsaeim, agus an spás taispeántais agus ábhar na gclár oideachais a choinneáil reatha. Má tá rud ar bith is féidir linn a dhéanamh chun do chuairt a dhéanamh níos taitneamhaí, ba mhaith liom cloisteáil uait! Is é an chuid is fearr liom a bheith ag obair sa Mhúsaem ná miongháire a dhéanamh ar an bpáiste, a gcuid guthanna sona a chloisteáil, agus féachaint orthu a bheith caillte i ndomhan súgartha samhlaíoch.
 
 

Bí cinnte stop a chur leis agus féach cad a fhágann gurb é ceann scríbe na cathrach muid le haghaidh spraoi teaghlaigh!

Heather Sellgren

hsellgren@playwilmington.org

 

An Fhoireann

Jessie 2022.jpg

Jessie  Goodwin

COMHALTAÍ COMHALTAÍ & VOLUNTEER

OIDEACHAS CLÁR

jgoodwin @ playwilmington.org

Dori 2022.jpg

Dori Bishara

Julia 202222.jpg

Julia  Gerringer

Jamie%202_edited_edited.jpg

Jamie  Longshore

Katie 2022.jpg

Katie Roby

unnamed (1).jpg

Patti  Erkes

Anna.jpg

Anna 

Meredith.jpg

Meredith

COMHORDAITHEOIR DEONTAIS  

jgerringer@playwilmington.org

COMHAIRLEOIR GHNÓ  

kroby@playwilmington.org

COMHORDÚ MARGAÍOCHTA  

jlongshore@playwilmington.org

COMHAIRLEOIRÍ IMEACHTA  

perkes@playwilmington.org

GUEST RELATIONS COORDINATOR 

mstogner@playwilmington.org

DEVELOPMENT COORDINATOR

dbishara@playwilmington.org

DSC_0131_edited.jpg
DSC_0132_edited_edited.jpg

Ralph

Sean

COMHORDAITHEOIR FORBARTHA

dbishara@playwilmington.org

WEEKEND MANAGER

sray@playwilmington.org

DSC_0127_edited.jpg
DSC_0128_edited_edited.jpg
 

Bord Stiúrthóirí

 

Harriett Loweth - Uachtarán
 

Cameron Crafford - Leas-Uachtarán
 

Jeffrey Smith - Cisteoir
 

Lawrence Sackett - Iar-Uachtarán

 

Megan Barbour

 

Caroline Blanton

 

Ellen Bryden

 

Carolyn Byrnes

 

Clayton Gsell

 

Cistin Tiffany

 

Laura Lisle

 

Megan Miller

 

Lanetta Pantiel

 

Allie Wallace

 

Rob Zapple